הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

מוסיקה, אנשים, וידאו ארט, אומנות, פסטיבלים, יצירה, עשייה, מסיבות רחוב, עוד מוסיקה, תרבות, חדשנות, אורבניות, מיינסטרים, שוליים, הפקת אירועים, רשתות חברתיות, מקומות בילוי, אירועי השקה, לייף סטייל, מחשבה, כוונה, שכרון חושים. או בשתי מילים – דרך חיים.

We move people.

.We move people

אחרי למעלה מ 20- שנה של פעילויות בשטח, השיווק החוויתי שאנו מציעים הוא הרבה מעבר למקצוע, הוא דרך חיים. בזכות מומחיות שמגיעה מהשטח, מהחיבור החזק לרחשי הרחוב, מהאופנות השונות ומפעימות הלב של הקהל, אנחנו יודעים לייצר אירועים שהם לפני הכל חוויה.

חוויה שחודרת ללב, מתיישבת עמוק בתוך הבטן ועולה לראש בכל פעם מחדש. החוויות שאנו מפיקים נפתחות תמיד ברעיון גדול, ממשיכות ביצירתיות גדולה ומסתיימות בביצוע מדויק – גם בפרטים הקטנים. שיווק חוויתי זו פשוט דרך חיים בשבילנו – אנו לא מכירים דרך אחרת.

מהלכים שיווקים

ד’פלוס מתמחה בבניית פלטפורמות שיווקיות עבור מותגים וחברות מסחריות, המעוניינים במגע ישיר, אמיתי ואמין עם קהל היעד שלהם. החל מהפקות שנתיות קבועות, דרך סדרות אירועים ייחודיות ועד למסעות קידום מכירות אד-הוק.

הפקות אירועים

הפקת אירועים הייתה תמיד חלק בלתי נפרד מפעילותה של ד’פלוס לאורך השנים. אם נחשב את כמות האירועים בהם לקחנו, ואנו לוקחים, חלק מרכזי עד היום, נגיע לאלפי אלפי שעות אירוע.

שיווק חוויתי

למעלה מ-20 שנה של פעילות בשטח, השיווק החוויתי שאנו מציעים הוא הרבה מעבר למקצוע, הוא דרך חיים. בזכות מומחיות שמגיעה מהשטח, מהחיבור החזק לרחשי הרחוב ,מהאופנות השונות ומפעימות הלב של הקהל, אנחנו יודעים לייצר אירועים שהם לפני הכל חוויה.
חוויה שחודרת ללב, מתיישבת עמוק בתוך הבטן ועולה לראש בכל פעם מחדש.

פסטיבלים/אירוע רחוב

עוד משנות פעילותה הראשונות היה כוחה של ד’פלוס בפסטיבלים ובאירועים המוניים. היינו הראשונים להביא למיינסטרים את תרבות הדאנס ולחברה למותגים מובילים

נוסטלגיה

אפשר לומר שנולדנו ברחוב… ביום שישי של חורף 89 יצאנו לראשונה עם מערכת הסאונד שלנו ועם סיר פונץ חם לגינת שנקין והתחלנו לנגן מוסיקה שאנו אוהבים- ופרק חדש בתולדות תרבות הצעירים התל-אביבית נפתח.

A selection of our customers

A selection of our customers